domain.oxopage;

Hakkımızda sayfasında site içeriğinin amacı belirtilmiştir. Site içerisinde web site yapılandırmaları hakkında bilgi ve yönlendirme yazıları bulunmaktadır. Web site sorunlarının giderilmesine yönelik pratik çözümler sunulmaktadır. Blog sayfalarında anlatılan yöntemler denenmiş yöntemlerdir. Ancak her site yapılandırmasında olumlu sonuçlanmayabilir. Sitenizin yapılandırması için iletişim sayfasından destek bildiriminde bulunabilirsiniz.

Diğer yandan site sahibine ait ya da çevreden gelen alan adlarının tanıtımı yapılmaktadır. İsteyen bu alan adlarını satın almak için girişimde bulabilir.

Alan adlarının satışı hakkında

Oxopage.com; da satışa sunulan alan adları site sahibi ya da kendi sahipleri tarafından belirlenmiş usulde satılır. Kişisel tercihler kapsamında yayınlanan alan adları üzerinde fiyat değişkenliği hakkı gizli tutulmaktadır. Alan adı sahipleri bunu site sahibine yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Satışlarda doğabilecek olumsuzluklar, satın alan ve satan arasındaki ilişkilere dayanır. Satışa konu alan adı site sahibine ait değilse, satış usulu uyumsuzlukları oxopage.com u ya da sahiplerini bağlamaz.

Çalışma Akışı

Çalışma Süreci

1

Denetim

2

Araştırma

3

Optimizasyon

4

Sonuç

Google nelere dikkat eder

0

SEO Optimize

0

Görsel Optimize

0

Organik Zİyaretçi

Web Site Yapılandırmaları

Her web sitesi iyi yapılandırılmış olmayı hak eder. Bu yapılandırmalar neticesinde de arama motorlarında layık olduğu konumda bulunmayı bekler. Bazı makalelerde çözümler sunduk. Ancak takip eden sorunlar da olabilmektedir. Ortada bir sorun varsa mutlaka çözümü de vardır.

Web sitemizde yayınlanan makalelerde internet arama motorları üzerinde nasıl kolay bulunabilir olmanız gerektiği konusunda bir takım ipucu niteliğinde yazılar bulunmaktadır. Öncelikle özgün ve doğru kurgulanmış içerikler olmasına dikkat edilmelidir. Bu makalenizin özgünlüğü, sayfa içi seo yapılandırması, odak anahtar kelimelerinizin kullanımı, makale içi etiket uygulamaları, makale içi görsel kullanımları nasıl olmalıdır, kısa ve uzun makaleler hakkında bilmeniz gereken basit adımlarla anlatılmaktadır.

Hakkımızda sayfasındaki bilgiler yetersiz ise web sitesi ve alan adları hakkında iletişim sayfasından detaylı bilgi alabilirsiniz. Site yapılandırmalarında karşılaşabileceğiniz sorunlar ve çözümleri için yazmaktan çekinmeyin.

domain.oxopage

Bilinmesi gerekenler

WordPress sitesi nasıl olmalıdır?

WordPress siteleri sürekli olarak güncel tutulmalıdır. Başlıca nedeni ise her gün gelişen internet teknolojilerine uyum sağlamak ve güvenlik içindir. WordPress sürümünüzü güncel tutmayı unutmayınız!

Arama Motoru Optimizasyonu

Arama Motoru Optimizasyonu yani diğer bir tanımla SEO (Search Engineer Optmization). Bir web sitesin oluşumu ve arama motorlarında bulunabilirliği için web sitelerinin temel prensiplerden biri haline gelmiştir. Web sayfalarının arama motorlarında bulunabilmesi için SEO prensiplerine uyumlu olması gerekmektedir.

SEO Optimizasyonu

SEO optimizasyonu bir web sitesinin olmazsa olmazı durumundadır. Mutlaka içeriklerde ciddi çalışmalar yapılmalıdır. Bu sitenin arama sonuçlarını ve organik ziyaretçilerin sağlayacağı ziyaretleri direkt etkiler.

Google nelere dikkat eder?

Google nelere dikkat eder ifadesi çok geniş bir kavramdır. Her şey bir kenara bırakılacak olursa aslında Google botları sitenizin özgün içeriklere sahip olmasına dikkat eder. Şüphesiz ki Google internet dünyasının ve arama motorları arasında en popüler olanıdır.

Google Webmaster Araçları

Google webmaster araçları, site webmasterları için kolaylıklar sağlamaktadır. Bunu aşabilecekleri bir çok seçenek ve ücretsiz imkanlar sunmaktadır. Bunların bütününe Google Webmaster Araçları denilmektedir.

Görsel Optimizasyonu

Bir web sitesindeki görseller, kullanılacak alana göre tercih edilmeli ve yeniden boyutlandırılmalıdır. Bunun yanı sıra optimize edilmelidir. Eğer bunlar yapılmazsa, web sitesinde ciddi derecede alan kaplar ve hızlı açılmasını engeller.

SEO > Optimize > Hızlandırma

Sitenizde inceleme talep edin!