Hakkımızda

Hakkımızda sayfasında site içeriğinin amacı belirtilmiştir. Site içerisinde web site yapılandırmaları hakkında bilgi ve yönlendirme yazıları bulunmaktadır. Web site sorunlarının giderilmesine yönelik pratik çözümler sunulmaktadır. Yöntemler iyileştirme amaçlı denenmiştir. Blog sayfalarında da anlatılmıştır. Bu bilgilerin her site yapılandırmasında olumlu sonuçlar vermeyeceğini unutmamak gerekir.

Hakkımızda
Hakkımızda

Her sitede kullanılan tema ve kodlamaların aynı olmadığı unutulmamalıdır. Bu sadece tema ile alakalı değildir. Sitelerde kullanılan eklentiler ve optimize sorunları da detaylı düşünülmelidir. Sitenizin yapılandırması için iletişim sayfasındaki iletişim kanallarından destek bildiriminde bulunabilirsiniz.

Burada site sahibine ait olan yada çevreden gelen alan adlarının tanıtımı yapılmaktadır. İsteyen bu alan adlarını satın almak için girişimde bulabilir.

Alan adlarının satışı hakkında

Oxopage.com; da satışa sunulan alan adları site sahibi yada kendi sahipleri tarafından belirlenmiş usulde satılır. Kişisel tercihler kapsamında yayınlanan alan adları üzerinde fiyat değişkenliği hakkı gizli tutulmaktadır. Alan adı sahipleri bunu site sahibine yazılı olarak bildirmekle yükümlüdür. Satışlarda doğabilecek olumsuzluklar, satın alan ve satan arasındaki ilişkilere dayanır. Satışa konu alan adı site sahibine ait değilse, satış uyumsuzlukları oxopage.com u yada sahiplerini bağlamaz. Bu durum gizlilik politikasında belirtilmiştir. Konu hakkında bilgiyi iletişim sayfamızdaki bağlantılardan alabilirsiniz.

cureinfections.com

299 $

enerjiveguc.com

220 $

bacteripedia.com

475 $

WordPress Kurulum

WordPress site tercih edilen en yaygın site tasarımlarının başında gelmektedir.

Özgün içerik ve SEO

Özgün içerik üreterek ve doğru SEO yapılandırması arama sonuçlarında başarıyı getirir.

Site Hızlandırma

Site açılış hızını etkileyecek gereksiz eklentilerden kaçınılmalı, görseller optimize edilmelidir.

PARTNERLER

Google Adsense
Google Adsense
Odeaweb
Odeaweb
WPOCS
WPOCS
Güzel Hosting
Güzel Hosting
MTC Yazılım
MTC Yazılım
Hostlab
Hostlab

WORDPRESS SİTE HIZLANDIRMA

Hızlı bir siteye sahip olmak için