İletişim

BİZE YAZIN

Bizimle İletişim kurun!

Size çözüm sunmaktan mutluluk duyarız!

İnternet sayfalarında iletişim temel prensiptir. İletişim tüm insanlar ve dijital ağlar için mutlak bağlantı aracıdır. Bunun için bazı protokol ağları kullanmamız gereklidir. Bu ağlar olmazsa bir web sitesinin gerçekliği, güvenirliği kalmaz. Doğru iletişim araçlarını kullanarak alttaki konular hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz. WordPress sitelerinizde yapılacak uygulamalar için öncellikle doğru işlem talebinde bulunulmalıdır.

  • WordPress Site Hızlandırma: Arama motorlarının artık istediği optimize edilerek hızlandırılmış sitelerdir. Bu nedenle mutlaka site hızlandırma işlemleri yapılmalıdır.
  • SEO Optimizasyon: Sitelerin arama motorlarında bulunabilirliğinin en büyük etkeni yazı ve sayfalarda yapılacak seo optimizasyonlarıdır.
  • Görsel SEO Optimizasyon: Mutlaka içeriklerinizde kullandığınız görselleri de seo ya uygun olarak adlandırıp optimize etmelisiniz.
  • Google Analytics Yapılandırma: Google Analytics (UA), sitenizi ziyaret eden kitlelerin demografisini ve grafiklerini size sunar.
  • Search Console Yapılandırma: Google Analyticste oluşturacağınız mülkü mutlaka Search Console mülkü ile ilişkilendirmeyi unutmayın.

Bir çok web sitenin yapılandırma ve optimizasyon işlemleri mutlaka yapılmalıdır. Optimize ve yapılandırması olmayan sitelerin arama motorlarındaki sıralamalarda çıkması zordur. Arama motoru sıralamaları bir sitenin olmazsa olmazdır. Yapılan işlemlerin doğru yapılması olması sonuçlara direkt etki eder. Bilinen seo teknikleri de mutlaka kullanılmalıdır. Sayfa içi seo yapılandırmaları, makale içi etiket uygulamaları ile daha kolay bulunmasını sağlar. Eğer ki bir sitenin ciddi bir bağlantı kurma aracı olarak kullanılarak size ulaşılmasını amaçlıyorsanız mutlaka yapılandırmaları doğru olmalıdır.

İletişim
İletişim

Seo çalışmaları sadece arama motoru sonuçlarında bulunmak için yapılandırılmamalıdır. Beraberinde Google Analytics ve Google Search Console ayarları da yapılmadır. Hatta hedefler oluşturarak Google Tag Manager için nokta atışı ziyaretçi girişleri kontrol edilmelidir. Bu konu genellikle e-ticaret yapan siteler için ciddi etkinlik sağlamaktadır.

Veri kullanımı

Diğer site içi unsurlar ile tarafımıza ileteceğiniz bilgileri ve verilerin kullanımı Gizlilik Politikası sayfasında belirtildiği biçimde kullanılmaktadır. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar çerez politikasını kabul etmiş sayılır.

İletişim için

Whatsapp

0533 215 24 12

E-Posta

info@oxopage.com

Adres

Alemdağ Cad. No: 186 Ümraniye – İSTANBUL

WordPress Kurulum

WordPress site tercih edilen en yaygın site tasarımlarının başında gelmektedir.

Özgün içerik ve SEO

Özgün içerik üreterek ve doğru SEO yapılandırması arama sonuçlarında başarıyı getirir.

Site Hızlandırma

Site açılış hızını etkileyecek gereksiz eklentilerden kaçınılmalı, görseller optimize edilmelidir.

PARTNERLER

Google Adsense
Google Adsense
Odeaweb
Odeaweb
WPOCS
WPOCS
Güzel Hosting
Güzel Hosting
MTC Yazılım
MTC Yazılım
Hostlab
Hostlab