İletişim

İletişim
İletişim

BİZE YAZIN

Size çözüm sunmaktan mutluluk duyuyoruz!

İnternet ağının temel prensibi iletişim dir. İletişim tüm insanlar ve dijital ağlar için mutlak bağlantı aracıdır. Bunun için bazı protokol ağları kullanmamız gereklidir. Bu ağlar olmazsa bir web sitesinin gerçekliği, güvenirliği kalmaz. Doğru araçlarını kullanarak alttaki konular hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz.

Bir çok web sitenin yapılandırma ve optimizasyon işlemleri mutlaka yapılmalıdır. Optimize ve yapılandırması olmayan sitelerin arama motorlarındaki sıralamalarda çıkması zordur. Arama motoru sıralamaları bir sitenin olmazsa olmazıdır. Yapılan işlemlerin doğru yapılması olması sonuçlara direkt etki eder. Bilinen seo teknikleri de mutlaka kullanılmalıdır. Sayfa içi seo yapılandırmaları, makale içi seo uygulamaları ve bunlarda kullanılan etiketlerin daha kolay bulunmasını sağlar. Eğer ki bir sitenin ciddi bir iletişim aracı olarak kullanılıp size ulaşılmasını amaçlıyorsanız mutlaka yapılandırmalar doğru olmalıdır.

Seo çalışmaları sadece arama motoru sonuçlarında bulunmak için yapılandırılmamalıdır. Beraberinde Analytics ve Search Console ayarları da yapılmadır. Hatta hedefler oluşturarak Google Tag Manager için nokta atışı ziyaretçi girişleri kontrol edilmelidir. Bu konu genellikle e-ticaret yapan siteler için ciddi etkinlik sağlamaktadır.

İletişim
İletişim

Veri kullanımı

İletişimde diğer site içi unsurlar ile tarafımıza ileteceğiniz bilgileri ve verilerin kullanımı Gizlilik Bildirimi sayfasında belirtildiği biçimde kullanılmaktadır. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar çerez politikasını kabul etmiş sayılır.