İletişim

BİZE YAZIN

Size çözüm sunmaktan mutluluk duyuyoruz! Sadece formu doldurun.

İnternet ağının temel prensibi iletişim dir. İletişim ağları olmazsa bir web sitesinin gerçekliği, güvenirliği kalmaz. Doğru iletişim araçlarını kullanarak alttaki konular hakkında destek talebinde bulunabilirsiniz.

  • WordPress yapılandırma,
  • Site hızlandırma
  • SEO optimizasyon
  • Görsel optimizasyon
  • Google Analytics yapılandırma
  • Search Console yapılandırma

Bir çok web sitenin yapılandırma ve optimizasyon işlemleri mutlaka yapılmalıdır. Optimize ve yapılandırması olmayan sitelerin arama motorlarındaki sıralamalarda çıkması zordur. Arama motoru sıralamaları bir sitenin olmazsa olmazıdır. Yapılan işlemlerin doğru yapılması olması sonuçlara direkt etki eder. Bilinen seo teknikleri de mutlaka kullanılmalıdır. Sayfa içi seo yapılandırmaları, makale içi seo uygulamaları ve bunlarda kullanılan etiketlerin daha kolay bulunmasını sağlar. Eğer ki bir sitenin ciddi bir iletişim aracı olarak kullanılıp size ulaşılmasını amaçlıyorsanız mutlaka yapılandırmalar doğru olmalıdır.

Seo çalışmaları sadece arama motoru sonuçlarında bulunmak için yapılandırılmamalıdır. Beraberinde Analytics ve Search Console ayarları da yapılmadır. Hatta hedefler oluşturarak Google Tag Manager için nokta atışı ziyaretçi girişleri kontrol edilmelidir. Bu konu genellikle e-ticaret yapan siteler için ciddi etkinlik sağlamaktadır.

Veri kullanımı

İletişim sayfası ve diğer site içi unsurlar ile tarafımıza ileteceğiniz iletişim bilgileri ve verilerin kullanımı Gizlilik Bildirimi sayfasında belirtildiği biçimde kullanılmaktadır. Siteyi ziyaret eden kullanıcılar çerez politikasını kabul etmiş sayılır.

İletişim
İletişim