Bize ulaşın

WordPress yapılandırma, Site hızlandırma, SEO optimizasyon, Görsel optimizasyon, Google Analytics ve Search Console ayarları

Adres

Alemdağ Cad. No: 186
Ümraniye - İSTANBUL

Telefon

0533 215 24 12

E-posta

info@oxopage.com

İletişim Sayfası

İnternet ağının temel prensibi iletişim dir. İletişim ağları olmazsa bir web sitesinin gerçekliği, güvenirliliği kalmaz. Güvenilir bağlantı kurmanın önemi bir internet sitesindeki sayfalarda verilen bağlantı ve bağlantı kurma organları ile belirlenmektedir. Site içerisindeki sayfalarda iletişime ait bilgiler yoksa, o sitenin güvenilir olduğu pek kabul edilemez. Güvenilebilir bir sitede olması gerekenler;
– kurumsal tanım
– iletişim formları
– yazışma adresi
– mail adresleri
– telefon numaraları mutlaka bulunmalıdır. Ziyaretçi güvenin bu şekilde kazanılması önemlidir.

Kullanılan bu metotlar arz-talep dengelerini de oluşturmaktadır. Tercih  edilen ürün ya da bilgiye erişim amaçlı kullanılan iletişim formu, mail adresi, posta adresi, telefon numaraları bu anlamda iletişimin tek yoludur. Bu nedenle bir web sitesinden edinilecek bilgi aynı zamanda karşılıklı oluşacak güvenle doğru orantılıdır.

domain.oxopage sayfalarındaki iletişim ağlarını kullanarak günlük ortalama +1000 özgün sorgulama alan jenerik alan adları Google, Yandex, Yahoo ve Bing gibi arama motorları tarafından indekslenmektedir. Bu alan adlarına duyarlı SEO çalışmaları yapılabilir. SEO içerikler ile web siteleri daha da etkin performans sağlayacaktır. Blog sayfalarımızda Sayfa içi SEO yapılandırmasıMakale içi etiket uygulamaları ve aramalarda seo etkilerini anlatan makaleleri bulabilirsiniz. Tüm bu işlevlerin temel olarak google için doğru bir şekilde yapılıp tanımlanması için gerekli Google Webmaster Araçları hakkında da ipucu niteliğinde bilgiler bulacaksınız.

Alan adlarının iletişime katkısı

Alan adları kişilerin yada işletmelerin internet dünyasındaki yüzü vizyonudur. Genel olarak artık bir kişinin yada işletmenin tanınabilmesi ve daha çok kullanıcı ve ziyaretçiye ulaşabilmesinin günümüzdeki en temel yoludur. Teknoloji çağında internet kullanıcıları artık aklına gelen her türlü ürün ve bilgiyi arama motorlarında yapmaktadır. Global iletişim ağı olan internet ile bir çok fikir ve düşünce, bir çok kişiye ışık olmaktadır. Böylece milyonlarca web sitesi tasarlanarak değişik alanlarda bilgi ve ticari hizmet sunulmaktadır. İletişim çağının vazgeçilmez ürünü olan internet ile bir çok satıcı-alıcı ve bilgi sahibi uzmanların bilgilerini, becerilerini insanlarla paylaşımı amaçlanmaktadır. Alan adlarının hafızada kalabilmesi, kolay hatırlanabilir olması tarafların bağlantı kurabilmesi için kolaylık sağlayacaktır.

İletişim kurarken ilginizi çeken ala adını belirleyin ve bize yazın. Alan adı hakkında teklif sunmayı ihmal etmeyin. Cazip teklifler ciddiyetle değerlendirmeye alınabilir.

WordPress Site Kurulum - SEO yapılandırma - Site hızlandırma hizmetleri

Bize yazın